26 Eylül 2010 Pazar

Gitme

Bütün şarkılarda kokunu arıyorum,henüz tadına bakmadığım kokun. Her zaman böyle mi kokarsın. Bütün benliğimi parçalayacak kadar felaket.Sustun. Evet anladım böyle. Biliyor musun susuşların bile memnuniyet bırakıyor içimde.Kızgınlığımsa hiç geçmeyecekmiş gibi bazen.
Gerçekten istenildiği takdirde yapılmayacak hiç bir şey yoktu değil mi. O da böyle mi düşünüyordu, yani sen işte.Gözleri konuşurken hep böyle titrer miydi.Yüreğinde ki o tarifsiz çağırış,hiç olmadık bir yerde sıkıştırabilir miydi tenimi. Tabiki de Hayır.Aslında evet ..
"Tuhaf hissettiriyorsun sevgilim".Hiç yaşamadığım bir heyecan dudaklarımda,saç tellerimden taa ayak uçlarıma kadar titriyorum.Sonra da çaresiz kalıyorum.Beni genelde nerede beklersin.?. Bir iz bile bırakmadan mı gideceksin?  "Gitme" Umrunda değilse bile düşündüklerim. Sen her gece başka bir aşkı giyip üzerine, başka tenlerle başka düşlere "gitme"demek isterdim.Ama anlamsız olacak biraz biliyorum. "Sen her şekilde gidecekmişsin,gitmen gerekmiş. Peki" Şimdi bu daha mı manalı oldu ? Hiç sanmıyorum. Neyse en iyisi ben şey. Şey mi desem ? "Seni şimdiden özledim." Belki en uygunu bu oldu. 

Seni Şimdiden Özledim

STarcan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder